Na podjetje 

RINGER se lahko zanesete. Spoznamo se na gradbeno dejavnost. ​​​​​​​

Zaradi 75 let izkušenj, močnih vrednot družinskega podjetja in bližine našim strankam smo zanesljivi partner za vas in vaš gradbeni projekt.

    Direktor

    Miran Mežek, univ. dipl. ing. str.

    T: +386 (0)4 / 292 70 73

    Mail:  miran@ringer.si

    Tehnologija

    Mitja Erjavec, univ. dipl. ing. grad.

    T: +386 (0)4 / 292 70 72

    Mail:  mitja@ringer.si

     

    Lenart Noč, dipl. ing. les.

    T: +386 (0)4 / 292 70 72

    Mail:  lenart@ringer.si

     

    Skladišče

    Dejan Mežnarec

    T: +386 (0)4 / 292 70 71

    Mail:  info@ringer.si

    Logistika

    Denis Šiljak

    T: +386 (0)4 292 70 71

    M: +386 40 288 200

    Mail:  denis@ringer.si

     

    Finance

    Tomaž Mežek, univ. dipl. ekon.

    T: +386 (0)4 / 292 70 71

    M: +386 31 311 860

    Mail:  tomaz@ringer.si

    Komerciala

    Robert Pečan

    T: +386 (0)4 / 292 70 73

    M: +386 30 720 600

    Mail:  robert@ringer.si

    Fakturiranje

    Petra Krmelj

    T: +386 (0)4 292 70 71

    Mail:  petra@ringer.si

     

    Back to top